İlhan DEMİRCİOĞLU

Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsunspor bir yandan kalan haftaları oynayıp resmi olarak şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlanırken diğer yandan da önümüzdeki yılın planlamasını yapıyor.

Samsunspor önümüzdeki yıl kadrosunu 6 yabancı oyuncu ile takviye etmeye hazırlanırken, sözleşmeleri sona erecek olan Atabey Çiçek, İbrahim Halil Çolak ve sakatlıktan sonra bekleneni veremeyen Okan Dernek ve Bünyamin ile yollarını sezon sonunda ayırmaya hazırlanıyor.
Samsunspor'un büyük ihtimalle bir yabancı stoper alacağı düşünülürse eldeki kadroda bulunan Yalçın, Ercan, Veli, Recep, Erkam'dan en az bir tanesinin de önümüzdeki yıl takımda olmayacağı kesin gibi.
Altay'da kiralık olarak oynayan sağ bek Erhan Kartal dönecek.
Son bekte istenilen verimi bir türlü alamayan Ramazan ve Gökhan ikilisinin yanına bir tane daha sol bek alınacağı düşünüldüğünde bu iki isimden biri ile de yolların ayrılma ihtimali yüksek.
Kalede ise Furkan ile Ahmet ikilisinden birinin gitmesini bekliyorum.
Nurullah kesin kalacak öyle görünüyor.
Bu iki isimden biri kulübede olacaksa tecrübeli bir isimden üçüncü kaleci olmaz. Üçüncü kaleci genç bir isim olur ki listede 4 isim var.
Bu arada yabancı hakkının nerelere kullanılacağı ise kesinleşmeye başladı.
Santrafor kesin yabancı. Bir tane belki iki tane kanat oyuncusu.
Bir tane orta saha. Forvet arkası ve stoper.
Samsunspor lig deva ederken transferi de tamamlamaya çalışacak.
Bunu başarır mı derseniz bence başarır
Çünkü orada iki kilit isim var.
MUSTAFA AZTOPAL, YÜCEL UYAR?

 

Yazarın Yazıları
Yıldırım Başkan Samsunspor şampiyon02 Temmuz 2020 Mustafa Aztopal mucizesine Acun talip27 Haziran 2020 Samsun AK Parti'de İl Başkanlığı Boşluğu mu var?25 Haziran 2020 Samsun'da Covid 19 biter mi?16 Haziran 2020 Samsunspor'da kadro netleşiyor03 Haziran 2020 Samsun'da Covid tehlikesi geçmemiş28 Mayıs 2020 BELEDİYELER COVİD’İ FIRSATA ÇEVİRMELİ...20 Mayıs 2020 Samsun Ekonomik Kurulu Oluşturulmalı16 Mayıs 2020 Samsun’da tramvaylar sahipsiz mi?11 Mayıs 2020 Samsunspor transfere başladı… BENCE08 Mayıs 2020
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM