Nurullah Kızıldağ

BURUK BAŞLANGIÇ

Yazıma siz değerli sporseverleri selamlayarak başlamak isterim.

Bu haftadan itibaren gazetemizin spor sayfasında sporla ilgili yazılar yazarak görüşlerimi siz değerli okuyucularımızla paylaşmanın gururunu yaşayacağım.

Bir çoğunuzun da yakından tanıdığı sevgili meslek büyüğüm ve sektörde idol olarak gördüğüm Selçuk Kaya, Haber Gazetesi'nde icra ettiği spor müdürlüğü görevinden ayrıldı. Bu vedayı büyük üzüntü ile duydum. Ne yazık ki elimizden sadece ona ithafen güzel temennilerde bulunmaktan başka bir şey gelmiyor. Şüphem yok ki başarı daima onun yanında olacak.

Haber Medya Grubu Genel Müdürümüz Sayın Ali Yılmaz Ergen'in talimatıyla gazetemizin spordan sorumlu müdürlüğü görevine getirilen değerli ve başarılı büyüğüm Salim Yıldız'a yeni görevinde başarılar dilerim.

Böyle bir değişimin yaşandığı ortamda önemli bir görev de bana tebliğ edildi. Genel Müdürümüz Sayın Ali Yılmaz Ergen'e rapor sunan Haber Gazetesi Spor Müdürü Salim Yıldız, başarılı olacağıma inanarak beni spor haberleri muhabiri görevine layık gördü. Kendisine bana duyduğu güvenden dolayı teşekkürü bir borç bilirim... Sizleri en doğru ve hızlı şekilde bilgilendirmek bizim birinci görevimizdir. Doğru olandan şaşmayıp görevimi maksimum verimlilikle yerine getireceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Haber Gazetesi olarak 'en iyi' unvanını daha ilerilere taşımaya devam ederken, spor ile ilgili haberlerimizle gündem olmayı daima sürdüreceğiz. 

 

Yazarın Yazıları
Liderlik günü05 Ekim 2019 Sabır ve inanç gerek19 Eylül 2019 Oyun kalitesi gelişecek13 Eylül 2019 İrfan Buz ruhu06 Eylül 2019 Adı üstünde Hazırlık maçı23 Ağustos 2019 KEYİF VEREN SAMSUNSPOR03 Ağustos 2019 BİRLİKTE YÜKSELECEĞİZ27 Temmuz 2019 BURUK BAŞLANGIÇ19 Temmuz 2019 SANKİ BİR ŞEYLER Mİ DEĞİŞİYOR?12 Temmuz 2019 GÜZEL DOSTUM06 Temmuz 2019
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM