Metin ATLI

ORTALIK FENA KARIŞACAK

Cumartesi günü oynayacağı Sakaryaspor maçı ile ligi tamamlayacak olan ve 9 Mayıs’ta oynanacak olan play-off maçına hazırlanan Samsunspor’da, Yüksel Yıldırım’ın sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım gündeme bomba gibi düştü.

Sezon başı şirketleşen Samsunspor’un büyük ortağı Yüksel Yıldırım açıklamasında, "Play-off maçlarından sonra ak ile kara belli olacak!!! Sadece İnananlar ile yola devam... Ülkemizin bu ekonomik sıkıntısında Samsunspor için yaptığımı anlamayanlar ile yola devam etme lüksümüz yok!!! Son şanslarını iyi kullansınlar! Sonuçlara hepimiz katlanacağız!" dedi.

Belli ki tüm camia gibi Yüksel beyde direk şampiyonluğun kaçmış olmasının sorumlularına kızgın ve play-off’dan da çıkılmaması durumunda büyük hesaplaşmanın olacağının sinyallerini veriyor.

Bunu son kez yapılan ikaz olarak kabul edebiliriz. Play-offu yeni bir süreç olarak kabul edersek yerinde ve zamanında bir ikaz diyebiliriz. Bundan kimlerin ders çıkarması gerektiği ile ilgili tespitimi bir hafta önce yazdığım 'SUÇLU AYAĞA KALK' başlıklı yazıda belirtmiştim. Umarım iş o aşamaya gelmez. Eğer iş o aşamaya gelirse ortalığın fena karışacağı anlaşılıyor.

Cumartesi günü oynanacak olan Sakaryaspor maçı sadece play-off sıralamasını etkileyecek bir karşılaşma. Play-off’un muhtemel rakipleri arasında Sakaryaspor’da olacağı için takımlar maçı kazanmak veya kaybetmek isteyebilirler. Bana göre ise play-off sıralaması hiç önemli değil. Sonuçta şampiyon olmak istiyorsan hiçbir takımdan korkmaman gerekiyor. Sadece ilk maçı içeride oynamak avantaj sağlayabilir.

Önemli olan bu maçta sakat vermemek veya kırmızı kart görmemek olmalıdır.

Kalın sağlıcakla...

Yazarın Yazıları
SAMSUNSPOR RAHAT TURLADI26 Eylül 2019 NAZAR DEĞMESİN23 Eylül 2019 KALEMİZİ SAVUNAMADIK15 Eylül 2019 ORASI OTEL ODASI DEĞİL10 Eylül 2019 PROVA BİTTİ SIRA GÖSTERİDE23 Ağustos 2019 GÖZLER İRFAN BUZ’DA 01 Ağustos 2019 ÖZRÜ KABAHATİNDEN BÜYÜK23 Temmuz 2019 SAMSUNSPOR 'BEYAZ'DA DEVAM...11 Temmuz 2019 SAMSUNSPOR FARKI01 Temmuz 2019 İRFAN BUZ İLE YENİ HEYECAN12 Haziran 2019
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM