Samsunspor'da kadro netleşiyor

Haber Gazetesi Yazarı İlhan Demircioğlu, Yılport Samsunspor'daki gelişmeleri kaleme aldı...

Samsunspor'da kadro netleşiyor

Samsunspor bir yandan kalan haftaları oynayıp resmi olarak şampiyonluğunu ilan etmeye hazırlanırken diğer yandan da önümüzdeki yılın planlamasını yapıyor.

Samsunspor önümüzdeki yıl kadrosunu 6 yabancı oyuncu ile takviye etmeye hazırlanırken, sözleşmeleri sona erecek olan Atabey Çiçek, İbrahim Halil Çolak ve sakatlıktan sonra bekleneni veremeyen Okan Dernek ve Bünyamin ile yollarını sezon sonunda ayırmaya hazırlanıyor.
Samsunspor'un büyük ihtimalle bir yabancı stoper alacağı düşünülürse eldeki kadroda bulunan Yalçın, Ercan, Veli, Recep, Erkam'dan en az bir tanesinin de önümüzdeki yıl takımda olmayacağı kesin gibi.
Altay'da kiralık olarak oynayan sağ bek Erhan Kartal dönecek.
Son bekte istenilen verimi bir türlü alamayan Ramazan ve Gökhan ikilisinin yanına bir tane daha sol bek alınacağı düşünüldüğünde bu iki isimden biri ile de yolların ayrılma ihtimali yüksek.
Kalede ise Furkan ile Ahmet ikilisinden birinin gitmesini bekliyorum.
Nurullah kesin kalacak öyle görünüyor.
Bu iki isimden biri kulübede olacaksa tecrübeli bir isimden üçüncü kaleci olmaz. Üçüncü kaleci genç bir isim olur ki listede 4 isim var.
Bu arada yabancı hakkının nerelere kullanılacağı ise kesinleşmeye başladı.
Santrafor kesin yabancı. Bir tane belki iki tane kanat oyuncusu.
Bir tane orta saha. Forvet arkası ve stoper.
Samsunspor lig deva ederken transferi de tamamlamaya çalışacak.
Bunu başarır mı derseniz bence başarır
Çünkü orada iki kilit isim var.
MUSTAFA AZTOPAL, YÜCEL UYAR?


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM