Samsunspor yol haritasını belirledi

Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, Teknik Menejer Yücel Uyar ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam üçlüsü bir toplantı yaparak önümüzdeki yılın planlamasını yaptı.

Samsunspor yol haritasını belirledi

Samsunspor'da önümüzdeki yılın planlaması yapılmaya başlandı. Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, Teknik Menejer Yücel Uyar ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam bir toplantı yaparak önümüzdeki sezonun transfer politikası hakkında görüş alış verişinde bulundu. Genel Menejer Mustafa Aztopal, izleme komitesinin bugüne kadar izlediği oyuncularla ilgili tüm raporları aldıklarını, kendi listelerinin de bulunduğunu ayrıca teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da istediği isimler bulunduğunu söyledi.


Mustafa Aztopal, kendi liglerinin bitmesinin planlandığı dönemde TFF 1. Lig takımlarının birçoğunun transferi bitirip kampa gitme dönemi olduğunu belirterek kendilerinin de bir yandan ligi düşünüp diğer yandan da yapılanmayı tamamlamak zorunda olduklarını söyledi. Aztopal, " Hazırlıksız değiliz. Her mevkide bol alternatifle bir isim listemiz var. Tecrübeli bir teknik direktörümüz var. Kendisinin de istediği önerdiği isimler elbette olacak. Doğru bir planlama ile güçlü bir Samsunspor'u oluşturacağız. Kimse merak etmesin" diye konuştu.


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM