Castle Blackt'ten Samsunspor'a Pankartlı Destek

Samsunspor'un siyahlara bürünmüş taraftar grubu Castle Black, Nuri Asan Tesislerine ziyarette bulundu

Castle Blackt'ten Samsunspor'a Pankartlı Destek

20 Ocak 1989 Kazası nedeniyle simsiyah giyinen ve o günü unutturmamaya yemin etmiş oluşum olan Castle Black, Nuri Asan Tesislerine ziyaret gerçekleştirerek "Uzaklarda, Tuzaklarda, Yasaklarda" yazılı pankart asarak hasret giderdi. İdman yokken gelen grup, Sağlık Bakanlığı'nın direktiflerini gözardı etmeyecek şekilde davranarak sosyal mesafe ve maske kuralına da uygun davrandılar.
Grup adına konuşan Mücahit Ars: "O kadar çok özledik ki hasret doldu yüreğimiz. Takımımızı bu karantüna günlerinde özlediğimizi hissettirmek istedik. Bu yüzden de buna uygun bir pankart ve beste ile ziyaret gerçekleştirdik. Bestemizin sözleri şu şekilde; Her Hafta Stadyumda/ Senle Kavuşmasakta / Şu Karantinalarda / Hasretinle Yana Yana / Biz Seni Uzaklarda/ Biz Seni Tuzaklarda/ Biz Seni Yasaklarda/ Sevdik/ Sevdik Samsunspor'um... Sosyal mesafe ve maske kuralına uymak zorundayız. Organiazsonumuzda herkesiz sağlık açısından dikkat etmesine özen gösterdik. En yakın zamanda takımımıza, stadyumumuza, maç günlerinin güzelliğine kavuşmak istiyoruz. Siyahla kalın, evde kalın, sağlıklı kalın." diyerek sözlerine son verdi.


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM