Samsunspor'da 66 gün isyanı

Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, Türkiye Futbol Federasyonu'nun 18 Temmuz açıklamasından sonra yeniden hesaplar yapacaklarını söyledi.

Samsunspor'da 66 gün isyanı

Yılport Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, tüm hesapları 12 Haziran tarihine göre yaptıklarını ancak Türkiye Futbol Federasyonu?nun 18 Temmuz açıklaması üzerine tüm hesapların yeniden yapılacağını söyledi. Aztopal, ? Bugün itibarıyla ilk maçımıza 66 gün var. Bu süre çok. Futbolcuları 66 gün antrenmana tabi tutmamız oldukça güç. Teknik heyetimizle bugün saat 15.00?de bir toplantı yapacağız. Buradan radikal kararlar çıkmasını bekliyorum? dedi.

RAKİPLER BİR AY ÖNDE OLACAK
Mustafa Aztopal, AVM?lerin, berberlerin, kuaförlerin açıldığı bir dönemde futbol maçlarının tarihlerinin değişik oynanmasına anlam veremediklerini söyledi. Aztopal, ?Önce insan sağlığı bunda hiç şüphe yok. Ancak bu maçlar oynanacaksa da bizlerde 12 Haziran?da maçları oynamaya başlayabilirdik. Samsunspor bu ligden zaten çıkıyor. Ancak önümüzdeki sezon oynayacağımız rakiplerimiz bizden 1 ay önce ligi tamamlayacak. Biz ne zaman transfer yapacağız ne zaman kamp yapacağız burada bir eşitsizlik var? diye konuştu.

İlhan Demircioğlu


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM