Havza Belediyesi fırınlara maske dağıttı

Havza Belediyesi tarafından yeni tip korona virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak 01-03 Mayıs günleri ilçede ekmek araçları ile satış yapacak olan ekmek fırınlarına maske dağıtıldı.

Havza Belediyesi fırınlara maske dağıttı


Havza Belediyesi Temizlik İşler Müdürü Zeki Kurt tarafından yeni tip korona virüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında 4 gün uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması süresinde ilçede ekmek araçları ile satış yapacak olan ekmek fırınlarına maske dağıtımı gerçekleştirildi. Fırın işletmecilerine ekmek dağıtımında maske ve eldiven takmaları konusunda uyarılarda bulunuldu.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir halkın sağlığını korumak adına her türlü çalışmaya devam ettiklerini belirterek, "Sokağa çıkma kısıtlaması süresi boyunca ilçemizde ekmek satışı fırınlarımıza maske desteği verdik. Halkımızın sağlığı her şeyden önemli. Sokağa çıkma kısıtlaması süresince belediyemiz Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü görevleri başında olacak" dedi.

 


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM