Samsunspor'da Aztopal terapi yapıyor

Yılport Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, futbolcular ile sürekli temas halinde olduklarını ve onlara birçok bilim adamının yayınlarından alınan psikolojik destek yayınlarını paylaşarak sezona hazırladıklarını söyledi.

Samsunspor'da Aztopal terapi yapıyor

Yılport Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, yaklaşık 45 günlük bir aranın sonunda Mayıs ayının ilk haftasında tekrar bir araya geleceklerini söyledi. Aztopal, “Covid 19 tüm dünyayı ve ülkemizi etkiledi. Biz de bu etkilenmeden nasibimizi aldık. 45 gündür futboldan uzağız. Ancak teknik heyetimiz ve futbolcularımızla sürekli temas halindeyiz. Futbolcularımız teknik heyetin verdiği program doğrultusunda evlerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca psikolojik olarak ta paylaşımlar yaparak oyuncularımızı yeni döneme de hazırlıyoruz” dedi.

COŞKUYLA KUTLAMAK İSTERDİK
Mustafa Aztopal, Henüz liglerin nasıl bir statü ile tek bir ilde mi yoksa normal deplasmanlı mı oynanacağı yolunda ortada hiçbir netlik olmadığını söyledi. Aztopal, “Liglerin şu anda kesin başlayacağı tarih belli değil. Her hafta bir maç mı oynanacak hızlandırılmış lig mi oynanacak bu da net değil. Açıkçası bu lig öyle ya da böyle bitecek ama tatsız tuzsuz ve zevksiz bir lig oynayacağız. Gönül isterdi ki bu Covid 19 olmasın ve biz de muhtemelen bu haftalarda büyük bir coşku ile şampiyonluğumuzu kutlayalım. Bu sezon buruk olacak ama inşallah önümüzdeki sezon bir üst ligde şampiyon olur ve daha coşkulu kutlarız” diye konuştu.

İlhan Demircioğlu


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM