Samsunspor'da tüm planlar yeniden gözden geçirilecek

Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, Türkiye Futbol Federasyonu'nun liglerin en erken haziran ayında başlayacağı açıklamasından sonra tüm planları yeniden gözden geçireceklerini söyledi.

Samsunspor'da tüm planlar yeniden gözden geçirilecek

Yılport Samsunspor Genel Menejeri Mustafa Aztopal, futbol federasyonunu açıklamasından sonra hesapları yeniden yapmaya başladıklarını söyledi. Aztopal, “ Türkiye Futbol Federasyonu 10 farklı planları olduğunu söyledi. Biz bunları bilmediğimiz için biz de 10 farklı plan yapamıyoruz. Federasyonun açıklamalarına göre konum alıyoruz. Sanırım en erken Mayıs başlarında toplanırız ama buna teknik heyetimiz karar verir” dedi.

TEMMUZ- AĞUSTOS DA OLABİLİR

Mustafa Aztopal federasyonun mayıs başında tekrar toplanıp karar vereceğini belirterek şunları söyledi: Federasyon ligler Haziran ayında başlayacak demedi. En erken Haziran dedi. Yani bu duruma göre temmuz ya da ağustos ta olabilir. Bu da önümüzdeki yıla nasıl yansıyacak transfer dönemleri ne zaman olacak önümüzdeki yılın kamp ve lig başlaması nasıl olacak hiçbir şey net değil. Bekleyeceğiz. İçe dönüp küçük çalışmalarımızı da yapacağız” dedi.
İlhan Demircioğlu

 


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM