Haluk Tan sevdiklerine daha fazla zaman ayırıyor

Haber Gazetesi'nin #evdekalSamsun farkındalığının konuğu MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk tan. Tan, evde kalarak sevdiklerine eskisinden daha fazla zaman ayırıyor

Haluk Tan sevdiklerine daha fazla zaman ayırıyor

Haber Gazetesi olarak #evdekalSamsun diyerek Samsun'u evde kalmaya davet ediyoruz. MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan da, Samsun'a evde kalma çağırsı yapanlardan. Tan, evde kalarak sevdiklerimize daha fazla zaman ayırma tavsiyesinde bulunuyor:

"Ülkemizin ve Dünya’nın alışık olmadığı sıkıntılı süreci hep beraber yaşıyoruz. Muhakkak ki bu durumda Millet olarak birlik ve beraberliğimizin örneklerini en iyi şekilde göstererek geçireceğimizden şüphem yoktur. Bu zaman dilimi ender yaşanan farklı sınav süreçlerimizdir.
Gerek devletimizin almış olduğu tedbirler ve bizlere düşen görevler,gerekse vicdanen daha ötesini yapmamız gereken, çevremizdeki ihtiyaç sahiplerine yapacağımız destekler bizi diğer milletlerden farklı kılan en önemli değerlerimizdir.
Samsun’da yaşadığımız bu günleri birlik ve beraberliğimizin en güzel örneklerini de görmek adına EVDE KAL SAMSUN, HAYAT EVE SIĞAR, SAĞLIKLA KAL."


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM