Samsunspor Antrenörü Boyer: 'Her şey yoluna girecek'

Yılport Samsunspor Antrenörü Recep Sermet Boyer, 3-0 kazanılan Gümüşhanespor galibiyetinin ardından, ''Her şey güzel olacak, her şey yoluna girecek. İnşallah Pazar günü devamı lig maçında gelerek seri galibiyetler alırız'' dedi.

Samsunspor Antrenörü Boyer: 'Her şey yoluna girecek'

Yılport Samsunspor Antrenörü Recep Sermet Boyer, Ziraat Türkiye Kupası 4.tur maçı deplasmanda 3-0 kazandığımız Gümüşhanespor maçını değerlendirdi.

GURUR VERİCİ

Kazandığımız için mutlu olduğunu belirten Recep Sermet Boyer, "Bu takımın içinde olmak ve her bünyesinde bulunmak gurur verici. Arkadaşlar da tur atlamamız gerektiğinin bilincindeydiler. Harika oynadılar. Zor bir süreçten geçiyor görülebiliriz ama Samsunspor büyük bir camia. Bunun üstesinden gelecek şampiyon olacak. Çünkü kimseye nasip olmayan bir armamız var" dedi.

İNŞALLAH SERİ GALİBİYETLER ALIRIZ

İyi oyun çıkardıklarını ifade Yılport Samsunspor Antrenörü Recep Sermet Boyer, "Her şey güzel olacak, her şey yoluna girecek inşallah. Bünyamin’in MR'si çekilecek umarız ciddi bir sakatlığı yoktur. Okan olsun Ercan olsun harika oynadılar. Aidiyet duygusuyla oynadı arkadaşlarımız. Çok mutluyuz ihtiyacımız vardı, oyuncular da biz de çok mutluyuz inşallah Pazar günü devamı lig maçında gelerek seri galibiyetler alırız" diye konuştu.

Samsunspor rahat turladı


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM