Sosyal Medyada Popüler Olma

Teknolojinin gelişmesi ile farklı birçok sosyal medya hesapları kullanılmaya başlandı. Bu sosyal medya hesaplarının kullanıcı sayısı ise her geçen gün daha da artmaktadır.

Sosyal Medyada Popüler Olma

Teknolojinin gelişmesi ile farklı birçok sosyal medya hesapları kullanılmaya başlandı. Bu sosyal medya hesaplarının kullanıcı sayısı ise her geçen gün daha da artmaktadır. Yediden yetmişe herkesin kullandığı sosyal medya hesapları daima yeni özellikler ile gelişmektedir.
Bu sosyal medya hesaplarında ise kullanıcılar için beğeni sayısının, izlenme/görüntülenme sayısının, takipçi sayısının, vb... başlıkların sayısının fazla olması önemlidir. Birçok kullanıcı da sosyal medya da fenomen olma, kendi kimliğini oluşturma arayışı içindedir. Bu konu da ise gerekli destek alınması gerekir.
Sosyal medya hizmetleri ile online kimlik oluşturmada farklı yardımcı siteler vardır. Bu sitelerden biri de  Crovu kullanıcı adıyla crovu.com adresidir. Türkiye'de sosyal medya fenomeni olup milyonlara kendini kanıtlayan birçok kişinin başarıyı yakalamasında bu siteden alınan destek etkilidir.


Site Ne Zaman Kurulmuştur?
Crovu 2012 yılında kurulmuş olup bireysel ve kurumsal sosyal medya hizmetleri konusunda Türkiye'nin lider sağlayıcısı konumundadır. Ayrıca site alanında yaptığı çalışmalarda gösterdiği başarının yanı sıra yazılım ve ticaret alanında da varlığını sürdürmektedir. Bu iki alanda da başarılı adımlar atan site müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimsemektedir.
Site 2013 yılından beri önemli başarılara imza atan bir dijital ve sosyal medya ajansıdır. Birçok marka ve sanatçının referansı ile önemli işlere imza atmıştır ve her geçen gün daha başarılı projelere imza atılacaktır.
Site Türkiye'nin 6 yıldır en çok tercih ettiği ve güvendiği sosyal medya ajansıdır. Birçok kullanıcıya hizmet vermektedir. Sitenin aynı zamanda İstanbul, Ankara ve Kuzey Kıbrıs Rum Cumhuriyeti'nde irtibat ofisleri de bulunmaktadır.


Site Hangi Alanlarda Kullanıcılarına Hizmet Vermektedir?
Site en fazla kullanıcı kitlesine hitap eden tüm sosyal medya hesapları ile ilgili hizmet vermektedir. Sitenin hizmet verdiği hesaplar ise şunlardır: Facebook hizmetleri, Youtube hizmetleri, İnstagram hizmetleri, Twitter hizmetleri.
Site İnstagram hizmeti olarak kullanıcılarına takipçi paketi, beğeni paketi, otomatik beğeni paketi ve beğeni paketleri hizmeti sunmaktadır. Facebook hizmeti olarak, beğeni paketleri, sayfa beğenisi ve takipçi paketleri gibi hizmetler sunmaktadır. Twitter hizmeti olarak, takipçi paketleri, beğeni paketleri ve retweeet paketi gibi hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra site son zamanlarda daha çok aktif hale gelen, her geçen gün yeni sayfa ve abone sayısı artan Youtube hizmeti olarak ise, izlenme paketi ve abone paketi gibi hizmetler sunmaktadır.


Sitenin Sunduğu Hizmetlerin Fiyatları
Site her kitleye hitap eden bir müşteri yelpazesine sahiptir. Bundan dolayı her müşterinin bütçesine hitap eden hizmetler sunmaktadır. Sitenin müşterilerine sunduğu hizmetlerin fiyatları değişmektedir.


Site 30 gün telafi, taksit imkanı, 7/24 canlı destek, Türk ve yabancı takipçi, beğeni alma sayısı, yüksek kaliteli takipçi gibi bazı kriterler ortak iken fiyat farklılığına neden olan kriterler ise şunlardır: Takipçi, beğeni, abone sayısındaki farklılık. Takipçi, beğeni, abone sayısı arttıkça fiyat da artmaktadır.


Siteyi Tercih Etme Nedenleri Nelerdir?
Türkiye'nin ilk yasal sosyal hizmeti veren bu firma müşteri bazlı hizmet vermektedir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan birçok kullanıcı bu siteyi tercih etmektedir. Sitenin müşteriler için sunduğu ayrıcalıklar sitenin tercih edilme sebeplerindendir. Site müşterilerine güvenilir alt yapısı ile güvenli sipariş verme imkanı sunmaktadır.
Ödemesi yapılan siparişler hızlı bir şekilde sisteme tanımlanır. Tüm siparişler ortalama 60 dakika gibi kısa bir sürede hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlanır. Site müşterilerin özel hayatına gizlilik ilkesine riayet ederek gizlilik sözleşmesi gereği müşterilerin şahsi bilgilerini asla üçüncü şahıslar ile paylaşmaz. BU nedenler sitenin tercih edilmesi için belli başlı nedenlerdir.


Sitenin Kullanıcılar İçin Sunduğu Avantajlar Nelerdir?
Site kullanıcıları için aldıkları hizmet ile ilgili her durumda gerekli rehberlik ve danışmanlık yapmaktadır. Müşterilerinin sorunlarına 7/24 mail ve WHATSAPP ile destek hizmeti vermektedir. Crovu sitesi, müşterileri için müşteri hizmetlerine ulaşmak ise oldukça kolaydır. Site diğer sitelere oranla çok hızlı bir şekilde hizmet vermektedir. Bu ise kullanıcılarına sunduğu önemli bir avantajdır. Aynı zamanda sitenin tercih edilme nedenleri sitenin kullanıcılarına sunduğu avantajlardır.
Site müşterileri için internetten ve telefondan anında destek hizmet vermektedir.
Siteden Yapılan Alışverişlerin Ödemeleri Nasıl Yapılıyor?
Site her konu da müşterilerine kolaylık sağladığı gibi ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Bunun için sitede ödemeler kredi kartı ve EFT/havale yöntemi ile yapılmaktadır. Aynı zamanda kredi kartına müşterinin isteğine bağlı olarak ise taksit imkanı da sağlanmaktadır. Site de müşteri güvenliğine önem verildiği için mobil ödeme yapılmamaktadır. Ödemelerde Türkiye'nin önde gelen ödeme aracı PayTR firması ile de anlaşması olduğu için PayTR üzerinden de ödeme yapılabilmektedir.
Site ödemeler sonrasında müşterilerine onay E-maili gönderilmektedir.


Siteye Ait Olan Kampanyalar Nelerdir?
Sitede güncel olarak sürekli yenilenmeler ve kampanyalar yapılmaktadır. Bunun için siteyi aktif ve düzenli olarak takip etmek gerekir. Sitede müşterilerin aldığı hizmet ile ilgili geri dönüşlere önem verilmektedir. Bu konuda sitenin güncel kampanyası ise şudur: Görüşlerini bildiren müşterilerine bir sonraki alışverişlerinde %5 indirim hakkı verilmektedir. Bunun yanı sıra sitede farklı zamanlarda, farklı kampanyalarda yapılmaktadır.


Site Sıklıkla Güncelleniyor Mu?
Site son teknoloji ile kurulan bir alt yapıya ve alanında uzman personel portföye sahiptir. Bundan dolayı site sürekli güncelleme yapmaktadır. Güncellemelerden haberdar olmak için sitenin düzenli takip edilmesi gerekir.


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM