Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ev sahibi olmak günümüz şartlarında imkansız gibi görünse de aslında bu hayal çok uzak değil. Sizde kendi evinizde oturabilir, kira derdinden kurtulabilir ve her ay kira gibi ödemelerle ev sahibi olabilirsiniz.

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ev Almak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Ev sahibi olmak günümüz şartlarında imkansız gibi görünse de aslında bu hayal çok uzak değil. Sizde kendi evinizde oturabilir, kira derdinden kurtulabilir ve her ay kira gibi ödemelerle ev sahibi olabilirsiniz. Ev sahibi olmak isteyenlere çok büyük kolaylıklar sunuyor ve sizi ömür boyu ödeyeceğiniz kira derdinden kurtarıyoruz.

Nasıl Ev Sahibi Olurum?

Ev sahibi olmak için kişiler kampanya modellerine dahil olur. Bu modeller sıralı model ve sabit modeldir. İlk adımda bütçeye uygun konut bedeli belirlenir. İkinci adımda ise aylık ne kadar taksit ödeneceği belirlenir ve bu taksit tutarları 555 TL den başlar.. Daha sonra seçilen modele göre ödemeler yapılır ve teslim zamanı geldiğinde sizlere evinizde güle güle oturun deriz.

Satın Aldığım Evin Artıları Nelerdir?

Satın alınan ev kampanyaları üzerine iddialarımız çok büyük. Öyle ki karşılaştırma yapıldığında sizde aslında ne kadar karlı bir işte bulunduğunuzu anlayacaksınız. 

İmkânlarımızdan bahsedecek olursak;

  • Bankalar sizden peşinat talep ederken, bizde peşinat bulunmaz.
  • Bankalar vade farkı uygulaması yaparken biz vade farkı koymuyoruz.
  • Bizim bünyemizde faiz uygulaması kesinlikle yoktur.
  • Taksit erteleme imkanı ile sizin bütçenize göre şekillenebiliyoruz.

Ev almanın faizsiz yolu ile yola çıkmanın tam zamanı. Konut kampanyaları içeriğimizden bahsetmek için sizleri bekliyoruz.

Ev Almanın Şartları Nelerdir?

Herhangi bir kişi ya da kuruma faiz ödemek zorunda değilsiniz. 

Sizlere sunulan ev alım seçenekleri şöyle;

  • Sıfır ya da 2. El ev sahibi olabilirsiniz.
  • Ne kadarlık bir ev alacağınızı görüşme sırasında rahatlıkla belirtebilirsiniz.
  • Peşinat ödemek zorunda değilsiniz.
  • Erken tarihte teslim alma avantajı her zaman bir adım ötede.
  • Noter huzurunda yapılan sıra belirleme ile ilk bir ay içinde evinize sahip olabilirsiniz.
  • Tapu sizin üzerinize yapılır.

Tamamen sizlerin gözetildiği bu hizmette ev almak stresini yıkmak istedik. Sizi hayallerinize götüren bu yolda biz her zaman yanınızdayız.

Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize katılım formumuzda bulunan ad soyad ve telefon numaranızı doldurarak ulaşabilirsiniz. Danışmanlarımız size en kısa sürede dönüş yaparak gerekli bilgileri size aktaracak ve bir görüşme talep edecektir. Ev almak için daha detaylı bilgilere katilimevim.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM