Yüksel Yıldırım: 'Gözlerinizden öpüyorum'

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, ''Kırmızı Şimşekler olarak Afyon'da Samsunsporluluk ruhunuzu ortaya koydunuz ve aslanlar gibi sahaya çıkıp bizleri 1-0'lık galibiyet ile mutlu ettiniz. Hepinizi gözlerinden öpüyorum' dedi.

Yüksel Yıldırım: 'Gözlerinizden öpüyorum'

Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Afjet Afyonspor karşısında alınan galibiyetin ardından Samsunspor Teknik Direktörü İrfan Buz ve oyuncularını tebrik etti. Başkan Yıldırım, "Kırmızı Şimşekler olarak Afyon'da Samsunsporluluk ruhunuzu ortaya koydunuz ve aslanlar gibi sahaya çıkıp bizleri 1-0'lık galibiyet ile mutlu ettiniz. Hepinizi gözlerinden öpüyorum" dedi. Hedeflerinin Manisa FK'yı yenerek liderlik olduğunu belirten Yüksel Yıldırım, "Şimdi hedefimiz cumartesi günü akşamı Samsun'da Manisa'yı ilk yenilgisi ile tanıştırmak ve hak ettiğimiz liderlik koltuğuna oturmaktır. Bunu başaracak güç sizin damarlarınızdaki asil kanda mevcuttur. Yapın bizi şampiyon, gerisi teferruat" ifadelerini kullandı.

Nurullah KIZILDAĞ


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM