Öğretmene hüzünlü veda

Samsun'da bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede yaşamını yitiren 46 yaşındaki matematik öğretmeni Ayhan Erkılıc defnedildi.

Öğretmene hüzünlü veda

Samsun'da bir süredir kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 46 yaşındaki matematik öğretmeni  Ayhan Erkılıc, son yolculuğuna uğurlandı.

CENAZESİ KIRŞEHİR'E GÖNDERİLDİ

25 Mayıs Ortaokulu matematik öğretmeni ve 2 çocuk babası Ayhan Erkılıc'ın Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi morgundan alınan cenazesi, Samsun'ın Havza ilçesine getirildi. Bahçelievler Mahallesi'ndeki evinde helallik alındıktan sonra cenaze, Kevser Camisi'ne götürüldü. Erkılıc'ın cenazesi, öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından defnedilmek üzere memleketi Kırşehir’e gönderildi.

Cenazeye Erkılıc'ın ailesinin yanı sıra Kaymakam Metin Yılmaz, Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ile meslektaşları ve vatandaşlar katıldı.


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM