Ünlü sanatçılar HaberRadyo'da

Ünlü sanatçılar Samsunlulara HaberRadyo'dan sesleniyor

Ünlü sanatçılar HaberRadyo'da

Sevilen isimler, canlı telefon bağlantılarıyla neredeyse her gün 103.5 frekanslarında sizlerle buluşuyor. Yarın saatler 17:35'i gösterdiğinde 103.5'de  Ömür GedikHaber Radyo Genel Yayın Yönetmeni  Cumhur Kocaoğlu'nun konuğu olacak.

SAKIN KAÇIRMAYIN!

Nilüfer, Ayla Çelik, Yonca Lodi, Emel Müftüoğlu, Murat Dalkılıç, Selami Şahin ve daha birçok ünlü isim 103.5'de Haber Radyo'nun konuğu oluyor. Birbirinden ünlü isimler neredeyse her gün HaberRadyo aracılığı ile Samsunlulara, Samsun'un radyosundan sesleniyor. Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu'na konuk olan sevilen isimler, aynı zamanda Radyovizyon programıyla Haberaks ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yarın saatler 17:35'i gösterdiğinde milyonların kalbine taht kuran şarkıcı Ömür Gedik, 103.5'de Cumhur Kocaoğlu'nun canlı yayında telefon bağlantısı konuğu olacak. Radyodan dinleyebileceğiniz o neşeli sohbeti aynı zamanda Radyovizyon programı ile Haberaks ekranlarından da izleyebileceksiniz.

Selin YAZICI


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM