Samsun'da göz kapağı sorunu işsiz bıraktı!

Samsun'da, doğuştan göz kapağı düşük olan 20 yaşındaki Levent Cömert, ameliyatla sağlığına kavuştu.

Samsun'da göz kapağı sorunu işsiz bıraktı!

Samsun'un  Atakum ilçesinde yaşayan  Levent Cömert, liseyi bitirdikten sonra iş aramaya başladı. Başvurduğu yerlerden olumsuz cevap alan Cömert, arkadaşlarının da kendisiyle dalga geçmesi üzerine ameliyat olmaya karar verdi.

Ailesinin ekonomik durumunun yetersizliği nedeniyle  Mutluluğun Kanatları Derneğinin sahip çıktığı Cömert, özel bir hastanede ameliyat edildi.

Cömert, yaptığı açıklamada, yaptığı iş başvurularında gözleri düşük olduğu için iş verenlerin kendisini madde bağımlısı sandığını söyledi.

Bu nedenle kimsenin kendisine iş vermediğini aktaran Cömert, arkadaşlarının da kendisiyle dalga geçmesinden dolayı sıkıntılar yaşadığını belirtti.

BAŞIM SÜREKLİ YUKARIDAYDI

Toplu taşıma araçlarında da insanların kendisine farklı baktığını anlatan Cömert, " Göz kapaklarımın çalışmaması nedeniyle başımı sürekli yukarıda tutarak yürüyordum. Artık ameliyat oldum ve göz kapaklarım çalışmaya başladı. Bundan sonra rahatlıkla iş bulabileceğimi düşünüyorum." diye konuştu.

Mutluluğun Kanatları Derneği Başkanı Burcu Keskin de "Onu bu sıkıntıdan kurtarmak için harekete geçtik. Özel bir hastanenin desteğiyle onu ameliyat ettirdik." dedi.

 


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM