Meral Akşener Samsun'a geliyor

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Genel Başkanımız Meral Akşener, genel idare kurulumuz ve tüm milletvekillerimizle hep beraber 19 Mayıs'ta Samsun'da olacağız' dedi

Meral Akşener Samsun'a geliyor

Atatürk ve silah arkadaşlarının  Samsun'a çıkışının 100'üncü yılı dolayısıyla Samsun, 19 Mayıs Pazar günü tarihini bir ana tanıklık edecek. İYİ Parti, 19 Mayıs Pazar günü tüm kadrosuyla, ilk adım şehri olan Samsun’da olacak. İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 19 Mayıs programı hakkında açıklamalarda bulundu.

DEKLARASYON YAYINLANACAK

Samsun’un ilk adım şehri olduğunu ifade eden Milletvekili Yaşar, “İYİ Parti Genel Başkanı  Meral Akşener, genel idare kurulumuz ve tüm milletvekillerimizle hep beraber 19 Mayıs’ta Samsun’da olacağız. Günün anlamına binaen genel idare kurulumuz Samsun’da toplanacak ve günün anlamı için deklarasyon yayınlanacak. Milletvekillerimizle beraber basın toplantısı düzenlenecek. Akşam İlkadım Belediyesinin düzenleyeceği halk iftarına katılacağız” dedi.

ÇAĞRINIZ KARŞILIK BULDU

Yaşar, “Haber Medya Grubu’nun çağrısının Genel Başkanımız Meral Akşener'e ilettim. Aynı bu çerçevede ‘Samsun Yılı’ ilan edilsin diye kanun teklifimiz de vardı. Bu anlamlı çağrınız karşılık bulmuş oldu. Sayın Cumhurbaşkanı da geliyor. Parti genel başkanları ve Cumhurbaşkanı’nın bir araya gelmesi daha uygun olur ama görünen o ki, üç lider de farklı program yapacak. 19 Mayıs özel bir gün, biz herkesin o gün Samsun’da olmasından büyük mutluluk duyarız” diye konuştu.

Erdinç YILDIZ

 


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM