Pınpark Tesisleri açıldı

Pınpark Tesisleri, Atakum Beypınar Mahallesi'nde çok sayıda davetlinin katıldığı bir törenle açıldı

Pınpark Tesisleri açıldı

Toplam 5 bin 153 m2 alana 4 kat kapalı mekan ve çim bahçeden oluşan  Pınpark Tesisleri; nişan, düğün, kır düğünü, şirket toplantıları, kadınlar için gün ve eğlenceler, okul mezuniyet etkinlikleri, iftar yemekleri gibi organizasyonlarda hizmet verecek.

HERKESE TEŞEKKÜRLER

Açılışta konuşan Pınpark Tesisleri İşletme Sahibi Cevdet Pınar, “Bu tesisimizin yapılma aşamasında bürokratik işlemler için bizlerden yardımlarını esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanına, belediye meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına, Atakum Belediye Başkanına, belediye meclis üyelerine ve her kademeden belediyedeki çalışanlara, bu kurumlarda işlerimizin takibinde bana yardımcı olan mahalle muhtarıma, ayrıca bu inşaatın yapımında emeği geçen tüm firmalarımıza ve çalışan personelimize teşekkürü borç bilirim” dedi.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

Konuşmasının devamında Pınpark Tesisleri’nin özellikleri hakkında da bilgi veren Pınar, “Tesisimizin yapılışına 2017 yılında başladık. Toplam 5 bin 153 m2 üzerine kurulmuş ve imar durumuna göre 4 kattan oluşmaktadır. 1 adet teras kafe olarak 375 m2 terasımız bulunmaktadır. Üst yoldan girişi olan balkonlarıyla beraber 475 m2 olan galeri bölümlü zemin katta yönetim odaları, gelin odaları, fotoğrafçı odası gibi sosyal donatılar bulunmaktadır. 1. bodrum katı ve fuaye alanı olarak tanımladığımız ve ana giriş kapısı olarak düzenlenen ve 700 m2 olan bu katta içerisinde fırın, ocaklar, soğuk hava depoları olan 200 m2 modern bir mutfak ve balkonuyla birlikte 500 m2 kafe ve yemek salonu bulunmaktadır. 2. bodrum katında ise bahçe alanımızla bütünleşen bu bölüm 750 m2 olup; içerisinde tuvaletler, depolar, personel odaları, mescit, bebek bakım odası, yönetim odası, bar, çocuk oyun alanı ve 500 m2 kafe ve toplantı ve bahçe ile bütünleşen kapalı düğün salonu bulunmaktadır. Hizmet binamızda birisi yolcu diğeri hizmet asansörü olmak üzere 10’ar kişilik 2 adet asansör bulunmaktadır” diye konuştu.

KIR DÜĞÜNLERİNİN YENİ ADRESİ

Pınar, Pınpark Tesisleri’nin bahçe bölümünü ise şu sözlerle anlattı: “Bahçe ise 2 bin 500 m2 olup içerisinde bir yüzme havuzu, çim alanı, çocuk oyun alanı ve mini hayvanat bahçesi bulunmaktadır. Bu bölümde bin 500 kişilik kır düğün alanı olarak kullanılabilecektir. Bu alanda konserler, tiyatrolar, şenlikler ve çocuklar için eğlenceler düzenlenebilecektir. Tesisimizde giriş ve üst bölümü olmak üzere toplam 2 bin m2 yakın otopark bulunmaktadır. Ayrıca yağmurlu havalar için bahçe kısmımızda dev şemsiyemiz vardır.”


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM