Metin ATLI

ANTRENMAN MAÇI

Samsunspor normal sezonun son haftasında Sakaryaspor ile karşılaştı. Maç öncesi takımların ligdeki durumuna baktığımız zaman her iki takımında şampiyonluk şansı kalmamış ve play-off oynamaları garanti durumdaydı. Sadece sıralamayı etkileyecek olan karşılaşmaya Sakaryaspor genç ağırlıklı ve sadece 4 yedek oyuncuyla gelmiş olması da bu durumu açıklıyor.

Takımların aklı play maçında olduğu gibi taraftar tarafında da durum farklı değildi. Karşılaşmaya ilgi oldukça azdı.

Samsunspor karşılaşmaya ideal onbirine yakın bir şekilde başladı.

Kırmızı- Beyazlı ekibimiz maça hızlı başladı ama yakaladığı pozisyonları gole çevirmekte zorlandı. İlk gol 40. dakikada gelirken maç 3-0 Samsunspor’un galibiyetiyle tamamlandı.

Samsunspor’un bu karşılaşmada kanatları iyi kullandığına ve ileri uçta bencil oynamak yerine daha çok pas verildiğine şahit olduk. Bu gibi davranışlar takamı olma adına olumlu işler.

Samsunspor’da takım olma eksikliğinin yavaş yavaş geride kaldığını gördük.

Samsunspor’un muhtemel rakiplerinden Sarıyer sahasında yenilince play-offta ki rakipte yine Sakaryaspor oldu. İlk maç deplasmanda oynanacak.

Sakaryaspor’un genç kadro ile mücadele ettiği karşılaşma Samsunspor için antrenman maçı oldu. Ancak play-offun havası başka olur. Temennimiz Samsunsporumuz 9 Mayıs Perşembe günü Sakarya’da oynanacak olan ilk maçtan avantajlı bir skorla dönmesi.
Kalın sağlıcakla…

Yazarın Yazıları
SAMSUNSPOR 'BEYAZ'DA DEVAM...11 Temmuz 2019 SAMSUNSPOR FARKI01 Temmuz 2019 İRFAN BUZ İLE YENİ HEYECAN12 Haziran 2019 YÜKSELİŞ SEZONU21 Mayıs 2019 GOL DE TUR DA YOK!14 Mayıs 2019 TUR SAMSUN’A KALDI10 Mayıs 2019 ANTRENMAN MAÇI05 Mayıs 2019 ORTALIK FENA KARIŞACAK02 Mayıs 2019 VAY HALİMİZE29 Nisan 2019 SUÇLU AYAĞA KALK25 Nisan 2019
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM