Mustafa GENÇ

YEREL SEÇİMLERDE ÖLÇÜMÜZ!

2019 Yerel yani belediye seçimleri yapılacaktır.

Milletimize, memleketimize ve İslam Alemine hayırlar getirmesini diliyoruz.

Neden İslam Alemi?

Biz hiçbir şekilde memleketimizdeki bir faaliyeti dünya Müslümanlarından ayrı tutamayız. Ümmet-i Muhammed birdir. Ayıranlar, ayrıştıranlar ise nezdimizde bölücüdürler.

Tüm dünya insanları ve devletleri birleşip varlığını büyütüp güçlendirmeye çalışırken bizler ise bölünerek küçülmeye çalışıyoruz.

Bir bakın Avrupa’ya! Avrupa Birliği, ilk kurulduğu sayıda kalıyor mu?

Bakalım İngiltere’ye! Dominyonlarını bırakıyor mu?

İspanya’ya bakalım! Koca Avrupa Birliği bölünmesine izin veriyor mu?

ABD’ye bakalım! Hiçbir Federasyonu’nun ayrılmasına izin veriyor mu?

Rusya’ya ve de Çin’e bakalım! Bütünlüğüne zarar verecek kımıldamalara izin veriyorlar mı?

Türkiye’ye bakalım! Ne İslam dünyasında ve ne de kendi içinde birliğine izin veriliyor mu? Ne Türkler ve ne de Müslümanlar olarak birleşmemize izin verilmiyor. Bizim bazı geri zekalılarımız da bunları alkışlamaktan geri kalmıyor.

Bunun için diyoruz ki, seçimler milletimize, memleketimize ve İslam dünyasına hayırlar getirsin.

Müslümanlar seçimlerde oylarını adaletle muamele edecek adaylara vermelidirler. Ölçü budur.

Adalet ve ehliyet imandan önce gelir. Milletin malını koruyamayan, makam ve mevkileri ehliyetli kişilere değil de beceriksiz yandaşlarına dağıtan hainlere oylarını asla vermemelidirler.

Belediyelerin elemanlara ihtiyaçları varsa usulüne uygun ehil insanları millet adına alıp çalıştırmalıdırlar. İstihdam usulüne uygun ve işe göre olmalıdır. Yoksa istihdam yandaşa göre olmamalıdır.

Bugün bir beldenin, ilçenin ya da ilin maddi imkanlarını peşkeş çekenler, yarın ellerine fırsat düştüğünde ülkeyi peşkeş çekmeyeceklerinin garantisini kim verecektir?

Vatanseverler dört ya da beş yılda bir ellerine geçen oy saltanatını iyi kullanmasını bilmelidirler.

Çıkarı için politika yapanlar kedi gibidirler. Kediler, hiçbir zaman ev sahiplerinin gönlü olsun diye fare yakalamazlar. İçgüdülerinde yarar gördükleri için fare yakalarlar. Seçmen gücünü kullanmasını bilmelidir. Dün , “Ezanı ASLINA UYGUN OKUTAN MENDERES’İ İDAM EDENLER BUGÜN BUNU TÜRKÇE İSTEYENLERİ PARTİSİNDEN İHRAÇ EDİYOR.”. İşte seçmen gücü buna derler.  Selam ve sevgi ile…

gencmedya55@hotmail.com

Yazarın Yazıları
“ESKİ HAL MUHAL!”26 Haziran 2019 “KADERİN ÜSTÜNDE BİR KADER VARDIR”25 Haziran 2019 KINALIZADE'YE GÖRE DEVLET MEMURLARI VE BELEDİYELERİMİZ...21 Haziran 2019 DEVLETE VE DEVLET ADAMLARINA HİZMETTE KINALIZADE ALİ EFENDİ DİYOR Kİ:20 Haziran 2019 İMAMOĞLU’NUN 18 GÜNLÜK SAMİMİYET TESTİ…19 Haziran 2019 YILDIRIM- İMAMOĞLU EKRAN BULUŞMASI18 Haziran 2019 20 MİLYON ÇOCUĞUMUZ VE GENCİMİZ…17 Haziran 2019 Bİ 50 LİRANIZ VAR MI ACABA (DÜNDEN DEVAM)?14 Haziran 2019 Bİ 50 LİRANIZ VAR MI ACABA?13 Haziran 2019 S-400 VE MÜSLÜMANLAR!12 Haziran 2019
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM