Selamet ATLI

VİCDANINIZ RAHATSA SIKINTI YOK

Samsunspor emin adımlarla şampiyonluk yolunda ilerliyor. Kastamonuspor da ligin iddialı ekiplerindendi.
Ercan'dan sonra bu maç öncesi Bahattin’in sakatlığı düşündürücü oldu. Yokluğu hissedildi. Yerine Erhan tercih edildi. Muhammet'de bir durgunluk var, hoca seni oynatmıyorsa en azından şans verdiğinde bunu değerlendirmeli derim ama Muhammet kendisi öyle demiyor ki görüntü öyleydi. Şu kırılgan yapıdan kurtulmalı hem kendine hem de takımına faydan olmalı.
Son haftaların yıldız oyuncusu Kubilay'ı adeta kitlediler, iyi önlem aldılar. Samet Asatekin, o da son haftaların parlayan yıldızı üç puanı getiren yine klas bir gol attı.
İlk yarı başa baş bir oyun vardı. Kastamonuspor'da diri bir takım, zirve savaşında her daim olur. İkinci yarı yağmur iki takımında istediği oyunu oynatmadı. Adeta kör dövüşü vardı. Sertleşen oyunda sarılar kırmızılar kısacası kartlar havada uçuştu ve kör dövüşün galibi Samsunspor oldu.
Sevdası için stadyuma gelen taraftarımıza gelince...
Onlar geldiler aslanlar gibi takımlarını desteklediler ama haftalardır taraftarımızın sıkıntılarını dile getirirken Tekkeköy durağı ile stadyum arası neredeyse Çiftlik Caddesi'nin bir ucundan diğer ucuna kadar mesafe var. Demiştik ki bunun yağışı var yağmuru var yazık perişanlık olur dedik ve bu maç sonu o tablo çıktı ortaya. Şu stadyum durağını aktif hale getirin diye seslendiklerimiz protokol önünden araçlarına binemezken o taraftar tramvaya geçerken af edersiniz donuna kadar ıslandı. Şimdi diyorum ki sizlerin vicdanı gerçekten rahatsa sıkıntı yok.

Yazarın Yazıları
KARARLAR ve HAMLELER KADERİMİZİ BELİRLER...19 Aralık 2018 GOL YOLLARIMIZ SIKINTILI05 Kasım 2018 ORTA ALAN MEKANİZMASI DÜŞTÜ...28 Ekim 2018 VİCDANINIZ RAHATSA SIKINTI YOK22 Ekim 2018 ELEŞTİRİ YOK ÖNÜMÜZE BAKALIM18 Ekim 2018 ISIRAN SAMSUNSPOR HEP KAZANIR14 Ekim 2018 CİDDİYE ALMAK...12 Ekim 2018 YÜREĞİMİZ AĞZIMIZDA İZLİYORUZ...08 Ekim 2018 OLURSA SERİ, ARTAR SEVGİ SELİ01 Ekim 2018 HERKES ÜZERINE DÜŞENİ YAPARSA...28 Eylül 2018
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM