Selamet ATLI

ELEŞTİRİ YOK ÖNÜMÜZE BAKALIM

Ligin 8. Haftasıyla birlikte Samsunspor’da zorlu bir viraja girdi. Bunlardan ilki Bodrum B.B.spor deplasmanıydı.
Gaziantepspor galibiyetinden sonra Taner Hocanın kadro kurgusuna baktığımızda, yine sakatlığından dolayı Ercan’ın olmadığını, haftalardır kadro dışı olan Canberk Dilaver ilk 18 de yer alırken Enes İslam İlkin 18 kişilik kadroda yer bulamadı. Birkaç haftadır eleştiri alan Furkan Köse bu maçta yerini Ahmet altına devretti. Ahmet Altın’ın kurtardığı penaltı belki de maçın kırılma anıydı. O dakikalarda iki bire gelmesi Samsunspor’u sıkıntı ve strese sokardı.
Evet belki sentetik çim de oynamak bizleri önce korkuttu ama, kendi iç saha maçımız da bozuk çim de oynamaktan bence orada daha rahat futbol ortaya koydular.
Hiçbir oyuncumuza buradan eleştiri yapmak istemiyorum. 7 günlük sürede 3 maç oynuyoruz. İkisini oynadık ve kazandık Eleştiri yok önümüze bakalım .Tek isteğim Pazar saat 19 da en az 25 bin taraftar stadyumda olsun istiyorum benim isteğim bu.
Biliyorsunuz maçı veren yayıncı kuruluş yoktu. Taraftarın Sesi ekibi adına Hüseyin Karataş yaptığı kaliteli yayınla maça gidemeyen taraftarları mağdur etmemiştir. Hem kendisine hem de yorumcu Ahmet Çabuk ağabeyimize bütün taraftarlarımız adına teşekkür ediyorum.
Şimdi daha yüksek bir sesle şampiyon Samsunspor diye haykıralım...

Yazarın Yazıları
KARARLAR ve HAMLELER KADERİMİZİ BELİRLER...19 Aralık 2018 GOL YOLLARIMIZ SIKINTILI05 Kasım 2018 ORTA ALAN MEKANİZMASI DÜŞTÜ...28 Ekim 2018 VİCDANINIZ RAHATSA SIKINTI YOK22 Ekim 2018 ELEŞTİRİ YOK ÖNÜMÜZE BAKALIM18 Ekim 2018 ISIRAN SAMSUNSPOR HEP KAZANIR14 Ekim 2018 CİDDİYE ALMAK...12 Ekim 2018 YÜREĞİMİZ AĞZIMIZDA İZLİYORUZ...08 Ekim 2018 OLURSA SERİ, ARTAR SEVGİ SELİ01 Ekim 2018 HERKES ÜZERINE DÜŞENİ YAPARSA...28 Eylül 2018
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM