Selamet ATLI

DERİN GÜÇLER...

Samsunspor taraftarının büyük çoğunluğu takımdan soğuduklarını, bu vesileyle maçlara gelmek istemediklerini söylüyor.
Aslında takımdan soğuyan falan yok. Samsunspor’a gönül veren insanları, bu kulüpten uzaklaştıran ve soğutan nedenler, kulüp üzerindeki derin güçlerin istedikleri gibi kulüp yönetimini yönlendirmeleri, istedikleri gibi kulübü kullanmaları, haliyle büyük bir rakama sahip olan taraftar kitlesi üzerinden faydalanmaları.
Yine marka olmuş şanlı Samsunspor Kulübü üzerinden çıkar ve rant amaçlı kullanılmak istediğini artık yediden yetmişe herkes biliyor. Onun için umudunun yeşermeyeceğini bile bile bir senaryoyu izlemeye gelmek istenmemesi de gayet doğal.
Kimse sevdasına küsmez, kimse sevdasından soğumaz ama görülüyor ki, kulübün üzerine karabulut gibi çöken derin güçlerin uygulamalar ve oluşturdukları pis kokulardır insanları kulüpten soğutan ve uzaklaştıran.
Samsun şehrinin halkı olarak bizlerle üzülen, bizlerle sevinen bir şehrin Valisi varsa eğer, ki var olduğunu hepimiz biliyoruz ve buna rağmen takıma sahip çıkma konusunda diretenler, işte o zaman takıma ihanet, Valimize de ayıp etmiş olurlar.
Bu durumda halen inat edip direnenlerin, cami avlusuna çocuk bırakıp terk eden anneden farkı yoktur.
Haydi gelin bu hafta sonu Samsunspor’un gerçek sahipleri bizleriz diyebilecek bir taraftar kitlesi ile takımımıza destek verelim. Sosyal sayfalarda en kötü gün bugünse bugünde Samsunspor paylaşımları yapmakla kalmayalım, geliniz uygulayalım.
Evet en kötü gün bugün, bundan daha kötüsü ne olabilir ki...

Yazarın Yazıları
TARAFTARA ÇİLE ÇEKTİRİLMESİN02 Ağustos 2018 FELAKET TELLALLARINA TAKILMAYALIM...31 Temmuz 2018 BİR SAMSUNSPOR GELDİ GEÇTİ...23 Temmuz 2018 TAKILI KALMAYALIM...18 Temmuz 2018 BOĞULMAK İSTEMİYORSAK...13 Temmuz 2018 ENDİŞEMİZ YOK DEĞİL..!21 Haziran 2018 YÖNETİLEBİLİR DEDİKLERİ YERDE, YAŞANACAK HAL KALMAMIŞ...12 Haziran 2018 DÜŞÜĞÜMÜZÜ UNUTTURAN SEVİNÇ04 Haziran 2018 Abiler 'Hop' Demezlerse24 Mayıs 2018 SESSİZ VEDA...06 Mayıs 2018
ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM