'O yayınlar Samsunspor ve Yüksel Yıldırım'ı karalama amaçlı'

Yılport Samsunspor A.Ş., bir gazetede yer alan haberlerle ilgili kamuoyu duyurusu paylaştı. Duyuruda o yayınların Samsunspor'u ve Başkan Yüksel Yıldırım'ı karalama amacıyla yapıldığını ileri sürüldü

'O yayınlar Samsunspor ve Yüksel Yıldırım'ı karalama amaçlı'

Yılport Samsunspor A.Ş.'den yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Bugün Hedef Halk Gazetesi'nde yer alan kasıtlı, asılsız ve yalan haberler yapıldığını üzüntüyle görmekteyiz. Haberde konu olan "Başkanlara Büyük Ayıp" başlıklı yazıda 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (tsyd) Samsun Şube Başkanı Avnİ Demirin basın toplantısında 'Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın yanına değil, karşısına oturtulduğu, organizasyonu düzenleyenlerin büyük bir ayıba imza atarken yemekte Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın da bu duruma seyirci kaldığı' iddiasında bulunmuştur.
Toplantıda Başkanımız Yüksel Yıldırım, 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve TSYD Samsun Şube Başkanfna yanına oturmalarını söylemesine rağmen cemiyet başkanları 'Başkanım sizi karşıdan görmek istiyoruz' demesi üzerine başkanımızın yanına değil, karşısına oturmuşlardır.
Bu haberden sonra 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Ziya Çakır ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Samsun Şube Başkanı Avni Demir ile yaptığımız görüşme sonucunda biz kendi İsteğimiz İle başkanı karşıdan görmek istediğimiz İçin karşısına oturduk' demişlerdir.
Söz konusu yanıltıcı ve yalan haberle ilgili olarak bunların kasıtlı olarak yapıldığını ve amacın başarılı bir sezon geçirmeyi planlayan Yılport Samsunspor'u ve Başkanımız Yüksel Yıldırım'ı karalama amaçlı olduğunu görüyoruz ve bunların devam etmesi durumunda gerekli yasal haklarımızı kullanabileceğimizi kamuoyunun bilgisine önemle sunarız."


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM