Resmi açıklama geldi! İşte Samsunspor'un yeni hocası

Samsunspor'un yeni teknik direktörü belli oldu. Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, Ertuğrul Sağlam ile 5 yıllık kontrat imzaladıklarını duyurdu. Kulüpten yapılan açıklamada ise, 'Yuvana 'tekrar hoş geldin' ifadeleri kullanıldı.

Resmi açıklama geldi! İşte Samsunspor'un yeni hocası

İrfan Buz'un istifasının ardından teknik direktör arayışına giren Yılport Samsunspor'da yeni hoca netlik kazandı.  Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör  Ertuğrul Sağlam, holding merkezinde bir araya geldi. Yılport Samsunspor A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyadan Ertuğrul Sağlam ile 5 yıllık kontrat imzaladıklarını duyurdu.

SAMSUNSPOR'A AVRUPA KUPALARI'NDA OYNAMA SÖZÜ

Yüksel Yıldırım, yaptığı açıklamada, ''Değerli Samsunspor taraftarları, nihayet hoca işini şu anda bitirdik. Ertuğrul Sağlam artık bizim yeni hocamızdır. 5 yıllık bir kontrat imzaladık. Bizi Avrupa Kupaları'nda oynatma sözü verdi. Camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. Şampiyon Yılport Samsunspor'' ifadelerini kullandı.

YUVANA HOŞGELDİN

Samsunspor Kulubü'nden yapılan yazılı açıklamada ise, 'Samsunspor Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Yıldırım ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, holding genel merkezinde bir araya gelmiş ve Sağlam'ın beş yıl boyunca Yılport Samsunspor'un teknik direktörlüğünü yapması konusunda anlaşmaya varmışlardır. Resmi sözleşmeyi Salı günü bir basın toplantısı ile imzalayacak olan yeni Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, takımımızın bu hafta oynayacağı Hekimoğlu Trabzon maçını tribünden takip edecektir. Sağlam'a yuvana 'tekrar hoş geldin' diyor büyük başarılara hep birlikte imza atacağımıza olan inancımızı vurgulamak istiyoruz' denildi.


Copyright © 2020 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR SAMSUNSPOR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM SAĞLIK BELEDİYELER PROGRAMLAR GALERİ WEB TV İLETİŞİM