Kapılar 18 Haziran'da açılıyor... Atakum spora doyacak

Atakum Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Demirkıran, 'Atakum her yaz olduğu gibi bu yazda spora doyacak. Hedefimiz 20 bin öğrencimizi sporla buluşturmak. 18 Haziran'da kapılarımızı çocuklarımıza açacağız' dedi

Kapılar 18 Haziran'da açılıyor... Atakum spora doyacak

HEDEF 20 BİN

Okulların tatil olmasıyla beraber  yaz spor okulları çalışmalarına hız verecek olan  Atakum Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, bu yaz yeni bir rekora imza atmak istiyor. 20 bin öğrenciyi 9 farklı branşta sporla buluşturmak isteyen ilçe 18 Haziran'da yaz spor okularının kapısını açacak. Tecrübeli antrenörler eşliğinde yaz spor okullarında fark yaratacaklarını dile getiren İlçe Müdürü  Mustafa Demirkıran, "Bu yaz Atakum yine çok farklı olacak. 20 bin öğrenciyi spor okullarımızda ağırlayacağız" dedi.

DEVAMI KIŞIN

15 Eylül'de yaz çalışmalarının sona erip kışa döneceklerini belirten Demirkıran, "Bu dönem içerisinde yetenekli sporcularımızı kış spor okulları bünyesine alacağız. Güreş, boks kickboks, judo, tekvando, masa tenisi, eskrim basketbol, voleybol ve badminton kurslarımız tamamen ücretsiz olacak. Çocuklarımızın sosyalleşmesi bakımından sportif aktiviteler çok önemli. Kurslar arasında sadece yüzme ücretli olacak. Bu yaz tüm çocuklarımızı şenlik havasında spor yapamaya bekliyoruz" diye konuştu.

Salim YILDIZ ÖZEL


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM