İsmet Taşdemir'den tazminat iddialarına yanıt

Teknik Direktör İsmet Taşdemir, sözleşmesini Samsunspor'dan 1 milyon 450 bin TL'lik tazminat alarak fesih ettiği iddialarını yalanladı

İsmet Taşdemir'den tazminat iddialarına yanıt

Samsunspor'la sözleşmesini fesheden Teknik Direktör  İsmet Taşdemir, hakkında tazminat olarak 1 milyon 450 bin TL aldığı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Deneyimli teknik adam bu iddialara sosyal medya hesabından cevap verdi.

KASITLI YAPILDI

İsmet Taşdemir, "Ocak ayının 29'unda Samsunspor ile yaptığımız 1,5 yıllık anlaşma dün (önceki gün) itibariyle sonlanmış bulunmaktadır. Son 15 maçta görev aldığımız bu güzel ve büyük camianın istediği şampiyonluk için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık. Maalesef başarılı olamadık. Geldiğim andan itibaren hiç mazeret üretmedim, hiçbir olumsuzluğun arkasına sığınmadım. Şu anda da sığınmayacağım ama mazeretlerim için susma hakkımı kullanacağım. Temennim bu sene yaşanılan olumsuzlukların önümüzdeki sene yaşamamanız ve önümüzdeki sene çok istediğini şampiyonluğa ulaşmanız. En çok üzüldüğüm nokta sözleşmemde tazminat maddesi olmadığı halde 2,5 Milyon TL tazminatımın olduğu ve 1 milyon 450 bin TL karşılığında feshettiğim iddialarıdır. Bunlar kesinlikle ve kesinlikle yalan haberdir. Bunların kasıtlı yapıldığını düşünüyorum" dedi.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM