Başkan İsmail Uyanık: 'Tek eksiğimiz şampiyonluk'

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, 'Göreve geldiğimiz günden bu yana doğru işler yaptık. Herkesin gurur duyacağı bir Samsunspor oluşturduk. Geriye bir tek şampiyonluklar kaldı. İlk kupa da bu sezon gelecektir' dedi

Başkan İsmail Uyanık: 'Tek eksiğimiz şampiyonluk'

Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık, camiaya güzel mesajlar verirken, göreve geldikleri günden bu yana yapılanları anlattı. Başkan  İsmail Uyanık, "Göreve geldiğimiz günden bu yana hiçbir şekilde diğer yönetimdeki arkadaşlarımızı eleştirmedik, eleştirmeyeceğiz de. Enkaz edebiyatı yapmak tarzım değildir. Biz göreve geldikten sonra doğru işler yaptık. Herkesin gurur duyacağı bir  Samsunspor oluşturduk. Kurumsal yapıyı güçlendirdik. Artık tüm Samsunsporlular başları dik geziyor" diye konuştu. 

TECRÜBE EDİNDİK

Bu sezon da sportif başarıya odaklanacaklarını söyleyen Başkan Uyanık, "Geçen sezon maalesef şampiyon olamadık. Samsunspor bir sezon daha hak etmediği bu ligde mücadele edecek. Geçen yıldan tecrübe edinip şampiyon olmak için daha çok çalışacağız. Tek eksiğimiz olan kupayı da bu sezon Samsun'a getireceğiz. 5 yılda Avrupa demiştik. Bu hedefte bir sapma yok. Sadece bu yıl istediğimiz gibi gitmedi. Yönetim olarak daha güçlü ve daha tecrübeli bir şekilde çalışacağız" dedi.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM