Samsunspor'da sırada altyapı var

Samsunspor yönetiminin üzerinde durduğu en önemli projelerden birisi de, altyapı tesisi kurulması. Bunun için hafta başından itibaren çalışmaların hızlanması bekleniyor

Samsunspor'da sırada altyapı var

EK YATIRIM GEREKLİ

Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık ve kurmayları Samsun- Ordu karayolu üzerindeki Petrol Ofisi Dolum Tesisleri arkasındaki dolgu sahasına dev bir altyapı tesisi kurmak istiyordu. Bunun için şehri yönetenlerden sözler de alan yönetim profesyonel firmalara analizler yaptırdı. Bu analiz raporlarının önümüzdeki hafta başında kulübe ulaşacağı ve tesisin kurulması konusunda gerekli adımların atılacağı öğrenildi. Dolgu sahası zemininin bir tesisi kaldırma konusunda yeterli olmaması nedeniyle o bölgenin güçlendirilmesi için ek yatırım yapılması gerekiyor.

EN ÖNEMLİ KONU

Başkan İsmail Uyanık, konuyla ilgili, "Üzerinde durmamız gereken en önemli konulardan birisi bu. Analiz raporları elimize ulaşınca bakalım altından kalkabileceğimiz bir yatırım mı, yoksa daha fazlasını mı yapmamız gerekiyor anlayacağız. İnşallah da altından kalkacağız. Bu tesisi kurduğumuzda şehrimizin gençlerini futbolcu olarak yetiştireceğiz ve Samsun futbol kenti olma yolunda büyük bir adım atacak. Futbolun artık en önemli konusu altyapı. Bu olmazsa olmaz. İnşallah buraya 14-15 sahalık güzel bir tesis kurup çalışmalara başlayacağız" diye konuştu.

 


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM