Samsunspor'da transferde sır isimler

Samsunspor'da yeni sezon öncesi yeni kadroyu kurmak için çalışmalar, Teknik Direktör İrfan Buz'la dirsek teması halinde sürerken, Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar'ın görüştüğü isimler sır gibi saklanıyor

Samsunspor'da transferde sır isimler

LİSTE OLUŞUYOR

Profesyonel birimleri anlamında da bir yenilenme halinde olan Samsunspor'da teknik ekip ve izleme komitesindeki görev değişikliklerinin ardından sıra transferlere geldi. İsmet Taşdemir'in yerine anlaşılan Teknik Direktör İrfan Buz'un geçen sezonun maç kasetlerini izlediği ve gidecek oyuncuları belirlediği öğrenildi. Bununla birlikte de transfer edilecek isimlerin de yavaş yavaş netleşmeye başladığı ifade edildi. 

SADECE ONLAR BİLİYOR

Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar, transfer edilecek oyuncularla gizli görüşmelerine başladı. Bu oyuncuların transfer ücretlerinin artmaması ve ekstra pürüzlerle karşılaşmamak için gizli çalışan ekipte transferleri İsmail Uyanık, Yüksel Yıldırım, Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar dışında kimse bilmiyor. Transfer konusunda esas hareketliliğin İrfan Buz'la resmen anlaşılmasıyla başlaması bekleniyor.

BU İKİLİ GÖRÜŞÜYOR...

Transfer çalışmaları sürerken, oyuncularla görüşmeleri Mustafa Aztopal ve Yücel Uyar yapıyor.

Selçuk KAYA


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM