Şaka gibi nedenler

Samsunspor'a Türkiye Futbol Fedarasyonu tarafından Ulusal Lisans verilmemesinin arkasında şaka gibi nedenlerin olduğu öğrenildi. Kulüp bu eksikleri kısa zamanda giderip lisans almak için yeniden federasyona başvuracak.

Şaka gibi nedenler

Türkiye Futbol Federasyonu, mali, sportif, hukuki ve personel-idari ve altyapı anlamında hiçbir sıkıntısı olmayan  Samsunspor'a,  Ulusal Kulüp Lisansı'nı şaka gibi nedenlerle vermedi.

25 YERİNE 24 KOLTUK

Federasyonun kulübe gönderdiği yazıda altyapıdaki ve stattaki bazı eksikler nedeniyle lisansın verilmediği açıklandı. Özellikle stat için 'Soyunma odasında 25 koltuk olması gerekirken, 24 koltuk olması'nın da içerisinde olduğu şaka gibi eksiklerin yazılması yönetime 'pes' dedirtti. Stattaki otopark ve tribünlerle ilgili de yine komik nedenlere gönderilen yazıda yer verildi. Samsunspor kulüp yetkilileri, 'şaka gibi' olarak nitelendirilen eksikleri kısa zamanda giderip, Ulusal Lisans için yeniden başvuru yapacak. Ligdeki kulüplere göre tüm olanakları üst düzey olan Samsunspor'un Ulusal Lisans alamamasına ise taraftarlar, "Federasyon bizimle uğraşmaya devam ediyor" diye yorum yaptı.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM