Türk Sağlık-Sen: 'Mücadeleye devam edeceğiz'

Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi tarafından ebe ve hemşirenin katıldığı yemekli ve müzikli etkinlik düzenlendi. Türk Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı Erdoğan Çakmak, 'Tüm özlük haklarının kazanıldığı bir çalışma hayatını sağlamak için mücadeleye devam edeceğiz' dedi

Türk Sağlık-Sen: 'Mücadeleye devam edeceğiz'

Türk Sağlık-Sen Samsun Şubesi tarafından  Ebeler HaftasıHemşireler Günü ve  Anneler Günü kapsamında yemekli ve müzikli etkinlik yapıldı. İlkadım Belediyesi Derebahçe Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen etkinliğe yaklaşık çok sayıda sağlık kurumunu çalışanı katıldı.

TALEPLERİMİZ VAR

Etkinlikte konuşan Türk Sağlık-Sen Samsun Şube Başkanı Erdoğan Çakmak, "Bu etkinlik kapsamında tüm çalışanlarımızın sorunlarının çözüldüğü hak ve talep ettikleri tüm özlük haklarının kazanıldığı bir çalışma hayatını sağlamak için Türk Sağlık-Sen olarak tüm mücadelemizi vermeye devam edeceğiz" dedi. Etkinlikte 30 yıl önce emekli olan ebe Müşerref Hasancebi'ye tüm ebe ve hemşireler adına teşekkür plaketi verildi. Aynı zamanda sağlık memuru olan ses sanatçısı Fikret Damar söylediği türkülerle davetlilere müzik ziyafeti verdi. Geceye ayrıca, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş katıldı.

İHA


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM