Necattin Demirtaş: 'İlkadım, başkent olacak'

Millet İttifakı İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş, 'Kayıp 5 yılı, gece gündüz çalışarak telafi edeceğiz. İlkadım'ı kültürün ve sanatın başkenti yapacağız' dedi

Necattin Demirtaş: 'İlkadım, başkent olacak'

Millet İttifakı İYİ Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Necaattin Demirtaş, seçim çalışmalarına devam ediyor. Mahalle ve esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarla buluşan Necaattin Demirtaş, göreve geldiğinde hayata geçireceği projeleri anlatıyor.

EN İYİSİNE LAYIK

İlkadım’ın kayıp 5 yılını gece gündüz çalışarak telafi edeceklerini belirten Demirtaş, "Geçmiş dönem yaptıklarımız, bugün yapacaklarımızın teminatıdır. Biz hayata geçiremeyeceğimiz hiçbir projenin sözünü vermeyiz" dedi. İlkadım’da kültürel ve sanatsal faaliyetlerde büyük eksiklik olduğunun altını çizen Demirtaş, bu açığı kapatmak için Anadolu Kültür Merkezi projesini İlkadım’da hayata geçireceklerini belirterek, "Kayıp 5 yılı, gece gündüz çalışarak telafi edeceğiz. İlkadım'ı kültürün ve sanatın başkenti yapacağız. Tüm sivil toplum kuruluşlarının da kültürel ve sanatsal çalışmalarına bu vesile ile destek olacağız. İlkadım’ı bir kültür mozaiği vizyonuna kavuşturacağız. İlkadım hizmetin en iyisine layık bir ilçe. Adına yakışır bir şekilde ilklerin yaşandığı bir ilçe hayalimizi hayata geçireceğiz. Sizden aldığımız destek, bize bu gücü ve inancı veriyor. Ortak aklın hakim olduğu katılımcı, birleştirici yönetim İlkadım’da hakim olacak” şeklinde konuştu.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM