Hayati Tekin: 'İsraf saltanatına son vereceğiz'

Millet İttifakı İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, 'Hem hizmet yapacağız hem israfı önleyeceğiz. İsraf saltanatına son vereceğiz' dedi.

Hayati Tekin: 'İsraf saltanatına son vereceğiz'

Millet İttifakı İYİ Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayati Tekin, seçim çalışmaları kapsamında Balkan Türkleri Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan Tekin, Samsun Büyükşehir Belediyesinin çok fazla borcu olduğunu, ancak bu borçların hizmetlere ve projelere engel olmayacağını belirtti.

KANAYAN BİR YARA OLDU

Hayati Tekin, “Kaynaklarımızı doğru ve israf etmeden kullanacağız.  Bizler israfı önlerken, akıl ve mantık çerçevesinde hareket etmek zorundayız. Yoksa bu da israfa girer. Hem hizmet yapacağız hem israfı önleyeceğiz. İsraf saltanatına son vereceğiz. Samsun’da su arıtma sorununu çözeceğiz. Otopark en büyük sorunlardan. Yeraltına katlı otoparklar yapacağız, üzerlerinde ise yeşil alan olacak. Gülsan Sanayi Sitesi artık kanayan yara haline geldi. Bu işyerlerini yok edemeyiz.  Elbette taşınmalı. Ama daha sağlıklı, daha modern ve altyapısı tamamlanmış yeni bir sanayi sitesi olmalı. Ama asla yenisi yapılmadan eskisi yıkılmayacak. Öğrencilerimiz için yurtlar yapacağız. İhtiyacı olan öğrencilerimize ortaokul, lise dahil burslar vereceğiz. Liseyi okuyamayan çocuk, üniversiteyi de okuyamaz.  Çocuklarını okutamayan ailelerin ellerinden tutacağız. Yeter ki siz destek verin ve desteklerinizi esirgemeyin. Sizin yüz akınız olacak,  parmak ısırtacak hizmetler yapacağım” ifadelerini kullandı.

 


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM