Samsun için önemli uygulama

MMO Samsun Şube Başkanı Kadir Gürkan, Jet Fan uygulamalarının her geçen gün artığına dikkat çekerek, Jet Fan sistemini tanımanın Samsun için çok önemli olduğunu kaydetti

Samsun için önemli uygulama

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şubesi ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Samsun Temsilciliği, şube üyelerine yönelik "Jet Fan Sistem Tasarım Kriterleri Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları" semineri düzenlendi.

FAYDALI OLACAK

Seminerde konuşan MMO Samsun Şube Başkanı  Kadir Gürkan, Jet fan uygulamalarının gitgide yaygınlaştığına dikkati çekerek, “Bu uygulama kapalı otoparklarda, endüstriyel tesislerde, güç iletim merkezlerinde, trafo odalarında yaygınlaşıyor. Bizim de bu sistemleri tanımamız, dizayn ve uygulama aşamasında bilgi sahibi olmamız hem şehrimiz hem de bölgemiz açısından önemli" diye konuştu.

UYGULAMA ANLATILDI

Konuşmaların ardından Makine Mühendisi Gökhan Eroğlu, 'Jetfan Sistem Tasarım Kriterleri Montaj ve Devreye Alma Uygulamaları' ana başlığında, 'Havalandırma sistemleri, duman tahliye, hava değişimli sistem, duman kontrol sistemi, sistem tasarım kriterleri, monta, devreye alma uygulamaları, jet fan montajı, ana fan montajı, motorlu damper montajı, elektrik ve otomasyon' konularında üyelere detaylı bilgiler sundu.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM