Re/Max Work ile Samsun'da emlak sektörü yükselişe geçiyor

Samsun'da emlak sektörü kurumsallık ile yükselişe geçiyor.

Re/Max Work ile Samsun'da emlak sektörü yükselişe geçiyor

Türkiye’de ve Dünya’da gayrimenkul pazarlamada en güvenilir ve bilinirliğe sahip markası Re/Max’in, son zamanlarındaki başarı dereceleri kazanan Samsun şubesi Re/Max Work; Profesyonel Gayrimenkul Danışman kadrosunu güçlendirerek Samsun halkına sürdürülür başarı ve müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Re/Max Work hizmeti; satılacak olan mülke fiyat ekspertizliği dosyası hazırlayarak günün şartları da dikkate alınarak en doğru fiyatı belirleme ile başlıyor. Belirlenen fiyat; emlak yönetmeliğinin de mecburi kıldığı Re/Max’in prensibi olan süreli pazarlama yetki belgesine de yazılarak Profesyonel Gayrimenkul Danışmanımız ve mülk sahibinin imzaları ile fiyat güvence altına alınıyor. Aynı şeffaflık politikamızı alıcı adayının fiyat teklifinde de uyguluyoruz. Müşterimizin teklifini yazılı olarak beyan edip satıcıya iletiyoruz. Anlaşma sağlandığı takdirde sözleşme için alıcı-satıcı bir araya getiriliyor.

Re/Max’in pazarlama teknikleri , teknolojik donanımı ve uzman Türkiye genelindeki 3700 Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı kadrosu network gücünden faydalanarak en doğru alıcı ile satıcımızı buluşturmayı hedefliyoruz.

Samsun’da geçtiğimiz Eylül ayında 2270 konut, Ocak ayından itibaren 18 binin üzerinde; 9,500 ilkel satış, 8,500 civarı ikinci el satış gerçekleşmiştir. 18 bin rakamının sadece 4,600 civarı ipotekli satıştır. Kredi faiz oranlarının artması şehrimizdeki gayrimenkul alım geleneğini çokta etkilemiş görünmüyor. Rekabet ve zorlu piyasa şartları gayrimenkulün fiyatının yukarı tırmanmasını yavaşlattığı için; şu an ki fiyat avantajını fırsata dönüştürmek isteyen yatırımcı,  nakitini yatırımdaki en ılımı liman olarak gördüğü gayrimenkulde değerlendirmeye devam ediyor.

Şehrimizde ki bu büyük gayrimenkul pazarında bizde, satıcı ve alıcı yatırımcılara en iyi hizmeti vermek için sahada aktif yerimizi almaktayız. Uzman kadromuz, eğitimlerle bilgi ve tecrübelerini geliştirerek, müşteri memnuniyetine önem vererek Profesyonel Gayrimenkul Danışmanı kariyerlerine devam etmektedirler. Emlak ve Gayrimenkul sektöründe kariyer hayatına yön vermek isteyenlere fırsat niteliği taşıyan Re/Max Work, yeni danışman adaylarını ofisine davet ediyor ve onlarla sektöre ve mesleğe yönelik sohbet etmek istiyor. Broker’imiz Mert AKYILDIZ ve tüm Re/Max Work’lü danışmanlarımızı arayabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz ya da web sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Re/Max ve Re/Max Work Gayrimenkul Danışmanlığı hakkında merak ettikleriniz için web sayfamızı tıklayınız.

www.remax-work.com

 


Copyright © 2018 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM