Samsunspor için omuz omuza

Basın Sözcüsü Suat Çakır, 'Şampiyonluk yolunda, taraftarımızla omuz omuza her maçı dolu tribünlere oynamak istiyoruz. Son gün oluşabilecek yoğunluğun önlemek adına taraftarın biletlerini bugün almalarını öneriyoruz' dedi

Samsunspor için omuz omuza

POTANSİYEL VAR

Yılport Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır, hafta sonu oynanacak Kastamonuspor 1966 maçına tüm taraftarları davet etti. Çakır, iyi bir ivme yakaladıklarını, galibiyetlerin yanı sıra ortaya konulan futbolun da kendilerini sevindirdiğini belirtti. Kastamonuspor 1966 maçından taraftar rekoru beklediklerini ifade eden Suat Çakır, "33 bin kişilik stadımızı dolduracak taraftar potansiyelimiz var. Üst üste gelen galibiyetler ve iyi futbol herkesi mutlu ediyor. Bu hafta oynayacağımız Kastamonuspor 1966 maçında da bir taraftar rekoru bekliyoruz. Biletlerimiz satışa çıktı. Passoligi olanlar internet üzerinden yükleme yapabilirler" diye konuştu.

BUGÜN 6 GİŞE AÇIK

Passoligi olmayan taraftarlara da biletlerini bir an önce alma çağrısında bulunan Çakır, "Olmayanlar ise satış noktalarından biletlerini temin edebilir. Son güne bırakmadan herkes biletini alsın. Şampiyonluk yolunda, taraftarımızla omuz omuza her maçı dolu tribünlere oynamak istiyoruz. Son gün oluşabilecek yoğunluğun önlemek adına taraftarların biletlerini bugün almalarını öneriyoruz" diye konuştu. Kulüpten yapılan açıklamada, bugün yabancılar pazarı 1 gişe, Nuri Asan 1 gişe, 56'lar store 2 gişe ve stadyum da 2 gişenin açık olacağı duyuruldu. Maç günü ise stattaki 10 gişe de aktif olacak.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM