Karadeniz Rulo Çim

Karadeniz Bölgesi'nin ilk hazır rulo çim tesisi olan Karadeniz Rulo Çim, Sarıköy'de 750 bin metrekare alana kurulu olup Karadeniz'in ilk hazır rulo çim tesisi yeşil alan ihtiyacını karşılıyor. Hizmet alanları içerisinde futbol sahası, park, bahçe, çevre düzenlemesi, site ve konut bahçeleri kısa bir süre içerisinde yeşile bürünüyor.

Karadeniz Rulo Çim

Saraloğlu Peyzaj Karadeniz Rulo Çim İşletme Sahibi Gürol Saraloğlu, “750 Bin metrekare kapasite ile Karadeniz Bölgesi’nin ilk tesisiyiz. Karadeniz Bölgesi’nde yeşil alan oluşturmak isteyen bir kişi veya kurumun en kısa sürede ve en ucuz maliyetle hizmet alabilmesi imkânını Karadeniz Rulo Çim olarak sunuyoruz” dedi. 

Tesislerin son model teknoloji ve deneyimli teknik personel ile donatıldığını ifaden Saraloğlu, ''Hedefimiz Türkiye ve yurtdışına açılarak ülke ve Bafra ekonomisine katma değer kazandırmaktır. Yaşam alanlarınızı kendi tesislerimizde ürettiğimiz doğal ürünlerimizle dekore ediyoruz. Yeşili sadece fotoğraflarda görmek istemeyenler, beton blokların gri ve soğuk renginde kaybolanlar, hemen bizi arayın yeşilin doğal kokusu ve rengi ile tekrar tanışın.” dedi.

Gürol Saraloglu, “Hazır çim peyzaj projelerinin değişilmez materyallerinden biridir. Birkaç saat içinde tozlu-topraklı karışık bir alanı, yeşil, yumuşak, oksijen deposu, yabancı otlardan arı doğal bir halıya dönüştürebilirsiniz'' açıklamasında bulundu.

http://www.karadenizrulocim.com


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM