Başkan Tok'tan çalışana müjde

Başkan Erdoğan Tok, İlkadım Belediyesi ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında imzalanan kurumsal sağlık sözleşmesi ile belediye çalışanlarına sağlık müjdesi verdi.

Başkan Tok'tan çalışana müjde

İlkadım Belediyesi ve Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında imzalanan kurumsal sağlık sözleşmesi ile belediye çalışanları ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Belediye çalışanlarının özlük hakları ve sosyal yaşam şartlarını belediyeler arasında en üst düzeyde sağlayan Belediye Başkanı Erdoğan Tok, bu sözleşme ile belediye çalışanlarının sağlık hizmetlerinden daha iyi yararlanabileceklerini vurguladı.

GURUR DUYUYORUZ

Büyük Anadolu Hastaneleri, sağlık hizmetlerinden indirimli yararlanmak ve sağlanacak imkânlardan yararlanmaları için sivil toplum kuruluşları, kamu kurum ve kuruluşları ile sağlık protokolü imzalıyor. Bu kapsamda İlkadım Belediyesi ile kurumsal sağlık sözleşmesi imzalayan Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler Uzmanı Gökhan Demir, "İlkadım Belediyesi'ne hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz” diye konuştu.

HİZMETLERE OLUMLU ETKİ

Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri ile sağlık hizmeti konusunda oldukça faydalı bir protokole imza attıklarını belirten Başkan Tok, "Çalışanlarımızın sağlıklı olmasını ve özlük haklarını sendikalar ve kurumlar ile yaptığımız protokollerle gösteriyoruz. Her zaman söylediğim gibi iyi hizmet için insana yatırım yapıyoruz. Bu yatırımların karşılığını da başarılı projelerimiz ve vatandaşımızın teveccühü ile alıyoruz. Büyük Anadolu Hastaneleri ile yaptığımız sağlık anlaşmasıyla belediye çalışanlarımız ve birinci derece yakınları hastane hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecek. Kurumsal sağlık sözleşmesi her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum" şeklinde konuştu.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM