AK Parti İl Başkan Bayram Şenocak'tan, İBB Başkanı Uysal'a iade-i ziyaret

AK Parti İstanbul İl Başkanlığına yeni atanan Bayram Şenocak, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'a makamında iade-i ziyarette bulundu.

AK Parti İl Başkan Bayram Şenocak'tan, İBB Başkanı Uysal'a iade-i ziyaret

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Saraçhane'deki binasında gerçekleşen ziyarette Göreve yeni başlayan Bayram Şenocak'ı dün makamında ziyaret ettiğini ifade eden Mevlüt Uysal, 'Sayın İl Başkanımız bize iade-i ziyarete geldi. Ziyareti Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısına rast geldi. Grubumuzu da ziyaret ederek meclis üyelerimizle sohbet etme imkanı oldu. Bu hem ziyaret hem tanışma AK Parti adına yeni bir değişim, yeni bir soluk, yeni bir heyecan... Grup başkanımız olarak da o heyecanı gruba da aktaracak. İl Başkanımız Sayın Bayram Şenocak'a yeni görevinde başarılar diliyoruz' diye konuştu.
Başkan Mevlüt Uysal'ı ve İBB Meclisi AK Parti Grubunu ziyarete geldiğini belirten AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak da 'Yeni dönem, yeni il başkanıyız. Büyükşehir belediye meclis üyesi arkadaşlarımızla da beraber, bundan sonraki süreçte, destek anlamında yanlarımızda olduğunu bir kez daha göstermek anlamında buradaki bizim yol haritamızı konuşacağız' dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal'ın da 4 ay önce göreve başladığını hatırlatan Şenocak, 'Biz güzel projeleri yarın hep beraber daha iyi hayata geçirebilmek için birbirimize destek olacağız. Başarılı belediye başkanımız var. İnşallah bunu katlayarak, üst üste daha fazla zirveye taşıyarak İstanbul halkımıza güzel hizmetler yapmaya biz de vesile olacağız. AK Parti İstanbul İl Başkanlığı olarak 24 saat Başkanımız Mevlüt Uysal'ın yanındayız. Tüm grup yönetimimiz ve teşkilatımızla Başkanımız Uysal'ın ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarına destek vereceğiz' şeklinde konuştu.

AK Parti İl Başkan Bayram Şenocak’tan, İBB Başkanı Uysal’a iade-i ziyaret


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM