AK Partili kadınlar Mehmetçiğe 5 ton fındık içi gönderecek

AK Parti Sakarya Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu öncülüğünde, ilçe kadın kolları teşkilatları başta olmak üzere vatandaşların da desteği ile Afrin'de terör örgütleriyle savaşan Mehmetçiğe gönderilmek için 5 ton fındık içi AK Partili kadınlar tarafından paketleniyor.

AK Partili kadınlar Mehmetçiğe 5 ton fındık içi gönderecek

Tüm yurtta olduğu gibi Sakarya'dan da Mehmetçiğe destek sürüyor. Bu kapsamda AK Parti Sakarya Kadın Kolları Mehmetçiğe fındık içi gönderebilmek için bir kampanya başlattı. Kampanyayı duyan halkında desteği ile toplanan fındık içi miktarı 5 tona ulaştı. Fındık içlerini 100 gram olacak şekilde paketleyen kadın kolları başkanı ve üyeleri, saatlerce operasyonlarda kalan ve yemek yemeye vakit bulamayan Mehmetçiğin o sırada ceplerinde fındıkların bulunması için böyle bir yol izlediklerini ifade ettiler.
Afrin'de savaşan askerler için bir hafta önce fındık toplama kampanyası başlattıklarını söyleyen Başkan Hatipoğlu, 'Bir hafta önce Afrin'de savaşan Mehmetçiğimiz için fındık toplama kampanyası başlattık. Saatlerce operasyonda kalarak bazen yemek yiyemeyen Mehmetçiğimizin o sırada ceplerinde fındıkların bulunabilmesi için böyle bir kampanya başlattık. Bu kampanyayı duyan vatandaşlarımız sağ olsunlar destek olarak fındık yollamaya devam ediyorlar. Gelen fındık içlerini paketleme işlemlerimiz sürüyor. Fındıklar en geç öbür hafta yola çıkacak. Bazı vatandaşlarımız da gönderdikleri fındıkların üzerlerine mektuplar yazarak, fotoğraflar koyarak Mehmetçiğimize moral vermeyi amaçlıyor. Bu kampanyanın yanı sıra Afrin'de ki yiğitlerimiz için binlerce hatim hazırladık. Şuan da 3 bin 500 hatmi geçti. Hatimlerimizi de Diyanet İşleri Başkanımıza ileteceğiz' dedi.
Kadınlar tarafından paketlenen fındıklar 1 hafta içerisinde yola çıkarak Mehmetçiğe ulaşacak.

AK Partili kadınlar Mehmetçiğe 5 ton fındık içi gönderecek


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM