İbrahim Tatlıses ile düet yapmak istiyorum!

Aşka Yürek şarkısında Mustafa Sandal ile yaptığı düetle Türkiye'de adını duyuran Natalia, temmuz ayında 'Bugün Benim Doğum Günüm' isimli single çalışmasından sonra 14 Şubat'ta çıkaracağı iki şarkılık Maxi Single çalışması için Türkiye'ye döndü.

İbrahim Tatlıses ile düet yapmak istiyorum!

Sevgililer gününe hazır hazırlanan albüm çalışmasının prodüktörlüğünü Rojin yaptı. Albümün adı aynı zamanda çıkış şarkısı olan "Ben Sana Varım Aşkım"  müziği Christos Dantis sözleri Rojin tarafından yazıldı. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen klip çalışmasında Natalia Yunanistan'ın Biscolata erkeklerinden olan Carlos Tyler ile kamera karşısına geçti.

Albümün sürpriz çalışması ise yıllar öce İbrahim Tatlıses'ten dinlediğimiz "Gülüm Benim" şarkısı oldu. Hem Türkçe hem Yunanca versiyonunu seslendiren Natalia, “Gülüm Benim”i ilk kez İbrahim Tatlıses’ten dinlemiştim. Çok etkilenmiştim. İbrahim beyle düet yapmayı çok istiyorum. İçimden bir ses bu şarkının benim uğurum olacağını söylüyor. Bu yıl benim yılım olacak. Türk halkını ve misafirperverliğini çok seviyorum” dedi.


Copyright © 2019 Haber Gazetesi

ANA SAYFA SAMSUNSPOR YAZARLAR GÜNDEM SİYASET EKONOMİ GÜNCEL SPOR YAŞAM GALERİ VİDEO E GAZETE HABERAKS TV İLETİŞİM